SC Genemuiden - Excelsior '31 0-0
Doelpuntloos gelijkspel tussen Genemuiden en Excelsior '31
In een wedstrijd waarin weinig viel te beleven, hebben Sportclub Genemuiden en Excelsior '31 zaterdag 19 april 2025 met 0-0 gelijkgespeeld. De ruim 900 toeschouwers op Sportpark De Wetering kregen weinig waar voor hun geld. Zowel de nummer 8 als de nummer 14 van de ranglijst wisten amper te overtuigen.
Al in de eerste helft werd duidelijk dat het geen sprankelende middag zou worden. Sportclub Genemuiden kreeg via Niels Grevink de grootste kans van de eerste 45 minuten. Zijn kopbal, na een voorzet van Berwout Beimers, ging echter net over het doel van Excelsior-keeper Reimink. Aan de andere kant kon Excelsior ’31 ook geen potten breken, een schot van Rick Hemmink wat voorlangs ging was eigenlijk het enige wapenfeit wat de Rijssenaren in de eerste helft lieten zien. Vlak voor rust probeerde Jens Jur Streutker het met een hard schot, maar Reimink bracht knap redding.
Na rust kwamen beide ploegen iets beter uit de kleedkamer. Rens van Benthem kreeg een mogelijkheid, maar zijn schot werd gepareerd en tot corner verwerkt die vervolgens niets opleverde. Ook de gasten uit Rijssen lieten zich meer zien, zo ging een schot van Stijn Beverdam maar net naast en een leverde een afstandsschot van invaller Shaquile Woudstra ook geen treffer op. In de 80e minuut ontstond een scrimmage waarbij het Excelsior ’31 niet lukte om van dichtbij de bal in het doel te krijgen, Simon Seppenwoolde maakte het doelman Hidde Streutker nog wel lastig maar opnieuw bleef een doelpunt uit.
Trainer René van der Weij bracht in de tweede helft vers bloed met wissels: Gerben Kolk verving Matthias Breman, Marc Magan kwam in het veld voor Lukas Talen en Milan Drost nam de plaats in van Rutger Etten. Toch leidde dat niet tot het gewenste offensief. In de slotfase was het alsnog bijna raak voor de thuisploeg. Een schot van invaller Marc Magan werd echter vakkundig uit de hoek getikt door Reimink, de Excelsior ’31 doelman die bij meerde acties tijdens de wedstrijd zijn team op de benen hield.
Na afloop was trainer Van der Weij realistisch: "Voetballend gezien brachten we te weinig. Daardoor laten we de kans liggen ons definitief veilig te spelen." Genemuiden blijft met 41 punten in de middenmoot hangen, terwijl Excelsior '31, dat nu op 32 punten staat, elk punt hard nodig heeft in de strijd tegen degradatie.
Door: De Zwartewaterkrant | Nieuwsredactie
Artikelcorrectie of aanvulling doorgeven? Meld het ons. Heeft u tips voor onze redactie? Bel dan de tiplijn: 038 - 88 88 853.