advertentie

Avondje lachen, gieren en brullen?

Klucht 'Een schat van een buste': Nog enkele kaarten beschikbaar!

Klucht 'Een schat van een buste': Nog enkele kaarten beschikbaar!© Gerrit Slurink

De klucht 'Een schat van een buste!' is een groot succes. Na twee uitverkochte avonden op 13 en 14 maart verliet het publiek schuddebuikend van het lachen de zaal. Vanwege de grote belangstelling is er een extra voorstelling in De Schakel in Hasselt op donderdag 19 maart 2026. Voor deze voorstelling zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar. De voorstellingen op 20 en 21 maart zijn inmiddels volledig uitverkocht.

Bezoekers kunnen genieten van deze komische klucht vol misverstanden, verrassende wendingen en veel humor. Toneelvereniging Hasselt speelt al meer dan 40 jaar kluchten en blijspelen en staat garant voor een avondje lachen, gieren en brullen! Kaarten zijn verkrijgbaar bij Foto Tuinman voor 10,00 euro per persoon. Bij de prijs zijn inbegrepen een kop koffie/thee en cake.

2026-03-16 11:04:00

Door: De Zwartewaterkrant | Nieuwsredactie
Artikelcorrectie of aanvulling doorgeven? Meld het ons. Heeft u tips voor onze redactie? Bel dan de tiplijn: 038 - 88 88 853.