Omleiding via Lichtmis (N377) en Meppel (A28/A32/N334)
Meppelerdiepbrug Zwartsluis tijdelijk afgesloten voor nachtelijk onderhoud
Rijkswaterstaat gaat van dinsdag 22 juli t/m 24 juli 2025 in twee opeenvolgende nachten onderhoud uitvoeren aan de Meppelerdiepbrug in Zwartsluis. Tijdens het onderhoud is de brug op de N331 van 22.00 tot 06.00 uur afgesloten voor het verkeer. Bij dit onderhoud wordt een smeerleidingenssyteem aangelegd. Op dit moment wordt de brug drie á vier keer per jaar handmatig gesmeerd. Met het aanbrengen van het nieuwe systeem is dit in de toekomst nog maar één tot twee keer per jaar nodig.
Voor het verkeer betekent dit:
Fietsers en voetgangers houden doorgang via de Meppelerdiepbrug.
Al het overige verkeer wordt omgeleid via Lichtmis (N377) en Meppel (A28/A32/N334). De extra reistijd bedraagt ongeveer 40 minuten. De route wordt aangegeven met bebording.
Voor landbouwverkeer geldt een separate lokale omleiding, dit wordt met bebording aangegeven. Deze omleiding is ongeveer 20 km.
Hulpdiensten houden in geval van nood doorgang over de N331.
Door: De Zwartewaterkrant | Nieuwsredactie
Artikelcorrectie of aanvulling doorgeven? Meld het ons. Heeft u tips voor onze redactie? Bel dan de tiplijn: 038 - 88 88 853.