advertentie

Specialisten ROVA bestrijden Japanse Duizendknoop

Laatste monitoringsronde Japanse Duizendknoop in Zwartewaterland

De specialisten van ROVA hebben de laatste monitoringsronde van dit jaar uitgevoerd op diverse locaties in de gemeente Zwartewaterland waar de Japanse Duizendknoop voorkomt. De Japanse Duizendknoop is een schadelijke plant. Hij groeit snel, verdringt andere planten en kan schade veroorzaken aan gebouwen, wegen en leidingen. Samen met ROVA bestrijden ze de plant.

Een bordje met uitleg over de Japanse Duizendknoop
Op deze plekken staan nu ook informatiebordjes met uitleg over de aanpak. Zo kunt u zien waarom sommige stukken grond tijdelijk leeg blijven.

Waarom blijft deze plek leeg? 
Om goed te kunnen controleren of de Japanse duizendknoop wegblijft, moet de grond open en overzichtelijk blijven. Zo herkennen we nieuwe uitlopers snel en kunnen we ze meteen verwijderen. Dit helpt om de plant uiteindelijk volledig uit te putten. Wilt u meer weten over de bestrijding van de Japanse duizendknoop? Kijk dan op www.rova.nl/japanseduizendknoop

 

2025-12-02 12:45:00

Door: De Zwartewaterkrant | Nieuwsredactie
Artikelcorrectie of aanvulling doorgeven? Meld het ons. Heeft u tips voor onze redactie? Bel dan de tiplijn: 038 - 88 88 853.